Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

O Izoze Eye

Strona główna » O Izoze Eye

Jesteśmy Izoze Eye – marką kosmetyków powstałą z myślą o kompleksowej pielęgnacji okolic oka, opartej na stosowaniu składników aktywnych pochodzenia naturalnego o wysokiej koncentracji. Producentem Izoze Eye jest laboratorium kosmetyków Farmacia Verde, obecne na rynku od 2015 roku.

Verdelab-ikonaMarka Izoze Eye powstała z potrzeby stworzenia produktów do pielęgnacji okolic oczu, które działałyby na najważniejsze problemy pojawiające się w tym obszarze, bazując wyłącznie na naturalnych składnikach aktywnych. Każdego dnia staramy się rozwijać markę tak, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, ponieważ to właśnie Państwo najbardziej motywujecie nas do działania mówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Z miłości do naturalnych składników aktywnych

Izoze Eye to wyraz pasji do naturalnych składników aktywnych, które w naszych produktach grają pierwsze skrzypce. Ich wysoka koncentracja oraz idealna kompozycja gwarantują sukces w postaci poprawy stanu skóry wokół oczu. Nie maskujemy problemów, ale staramy się faktycznie, pozytywnie wpływać na stan i wygląd cery tak, aby była najlepszą i najzdrowszą wersją siebie.

Dla nas najważniejsze jest oferowanie kosmetyków w pełni bezpiecznych i łagodnych dla skóry.

Marta BożendaIzoze Eye to produkty, które doskonale dbają o wymagającą skórę wokół oczu. Marka postawiła na składniki aktywne pochodzenia naturalnego, które głęboko nawilżają, opóźniają procesy starzenia, działają przeciwzmarszczkowo, ujędrniają, redukują worki pod oczami oraz cienie. Przy tym są w pełni bezpieczne i wystarczająco łagodne dla delikatnej skóry pod oczami. To najlepsze, co możemy podarować skórze w okolicy oczumówi Marta Bożenda, kosmetolog

Izoze Eye sprzeciwia się testowaniu na zwierzętach!

Nasza miłość do natury i środowiska objawia się nie tylko wykorzystaniem naturalnych składników, ale też tym, że nasze preparaty nigdy nie były i nie są testowane na zwierzętach.

Co wyróżnia Izoze Eye?

  • Izoze Eye bazuje na bogatej kompozycji składników aktywnych pochodzenia naturalnego o wysokim stężeniu.
  • Izoze Eye nie testuje kosmetyków na zwierzętach.
  • Działanie na główne potrzeby skóry wokół oczu: nawilżanie, redukcja zmarszczek, redukcja cieni i worków pod oczami.
  • Skład kremu jest skuteczny, ale też bezpieczny dla delikatnej skóry.

Izoze Eye to wysoce skoncentrowane, naturalne składniki aktywne, które optymalnie zadbają o skórę wokół oczu.

Opinie o Izoze - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊