Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Jak działa olejek z drzewa herbacianego na cienie pod oczami?

Strona główna » Blog » Jak działa olejek z drzewa herbacianego na cienie pod oczami?

Olejek z drzewa herbacianego na cienie pod oczami cieszy się całkiem dużym zainteresowaniem. Popularność tego produktu wynika przede wszystkim z dużej jego skuteczności oraz z bezpieczeństwa stosowania. Zanim jednak zdecydujemy się zakupić olejek z drzewa herbacianego na cienie pod oczami, musimy czegoś się o nim dowiedzieć. Przede wszystkim, warto zapoznać się z właściwościami tego specyfiku, których jest całkiem sporo. 

Jakie właściwości posiada olejek z drzewa herbacianego na cienie pod oczamiJakie właściwości posiada olejek z drzewa herbacianego na cienie pod oczami?

Olejek z drzewa herbacianego na cienie pod oczami to preparat, który posiada sporo pozytywnych właściwości.

Przede wszystkim, warto docenić go ze względu na działanie:

  • przeciwzapalne
  • przeciwbakteryjne
  • rozjaśniające
  • regulujące
  • detoksykujące

Wszystkie wyżej wymienione właściwości sprawiają, że olejek z drzewa herbacianego na cienie pod oczami ma szansę skutecznie zadziałać. Jest to preparat bezpieczny, o ile jest stosowany we właściwy sposób.

Zobacz co zrobić na zmarszczki pod oczami

Jak stosować olejek z drzewa herbacianego na cienie pod oczami?

Olejek z drzewa herbacianego na cienie pod oczami musi być stosowany systematycznie, bo tylko wówczas będzie miał szansę skutecznie zadziałać. Trzeba jednak uważać na to, aby nie aplikować olejku z drzewa herbacianego na skórę w nierozcieńczonej postaci. W przeciwnym bowiem razie, istnieje pewne ryzyko podrażnienia. Najlepiej będzie dodać parę kropel olejku z drzewa herbacianego do maski, którą następnie zaaplikujemy na skórę pod oczami. Można zdecydować się na maseczki w formie żelu bądź kremu. Zabieg starajmy się wykonywać około dwóch razy w tygodniu, a satysfakcjonujące rezultaty na pewno się pojawią. Bardzo ważne jest to, aby maski zawsze aplikować na jak najstaranniej oczyszczoną skórę. Wówczas istnieje duża szansa na to, że olejek oraz inne składniki znajdujące się w masce skutecznie zadziałają. Dobrego jakościowo olejku z drzewa herbacianego możemy poszukiwać zarówno w aptekach, jak i w drogeriach.

Izoze krem pod oczy

IZOZE EYEWSPOMAGA WALKĘ Z SIŃCAMI  POD OCZAMIKUP TERAZ

Olejek z drzewa herbacianego na cienie pod oczami – jakie będą efekty i kiedy się pojawią?

Olejek z drzewa herbacianego na cienie pod oczami ma szansę pomóc, jeżeli będzie w odpowiedni sposób stosowany. Wiele osób zastanawia się jednak nad tym, po jakim czasie pojawią się satysfakcjonujące rezultaty. Nie da się jednak w jednoznaczny sposób odpowiedzieć na to pytanie. Wiele zależy bowiem od wyjściowej kondycji skóry i od tego, jak intensywne są cienie. Co do zasady, olejek z drzewa herbacianego na cienie pod oczami powinien zadziałać po kilku tygodniach. Wskazana jest więc cierpliwość. Jeśli po kilku tygodniach nie dostrzeżemy zadowalających efektów, zastanówmy się nad tym, jakie błędy pielęgnacyjne popełniamy.

Podsumowując, bez trudu można stwierdzić, że olejek z drzewa herbacianego na cienie pod oczami jest kosmetykiem skutecznym. Ma więc szansę pomóc w rozjaśnieniu skóry. Trzeba jednak pamiętać o tym, że jest to tylko jeden z elementów pielęgnacji. Jeżeli zależy nam na pozbyciu się uciążliwych cieni pod oczami, musimy postawić także na naturalny krem pod oczy, jak również na właściwie zbilansowaną dietę. Wydaje się, że dobrym pomysłem będzie także picie dużych ilości wody. Najlepiej, jeśli będzie to niegazowana woda mineralna.


Bibliografia:

1. Dover J.S., Metody wypełniania tkanek miękkich stosowane w kosmetologii, 2005
2. Miczka A., Roślinne komórki macierzyste w kosmetykach, 2016
3. A. Kołaczek „Pielęgnacja okolic oczu”, Świat Przemysłu Kosmetycznego, 4/2018,

1 głosów

Komentarze

Opinie o Izoze - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊