Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Karboksyterapia pod oczy skutecznie redukuje niedoskonałości

Strona główna » Blog » Karboksyterapia pod oczy skutecznie redukuje niedoskonałości

Karboksyterapia pod oczy jest skutecznym i nieiwazyjnym zabiegiem, który widocznie poprawia kondycję skóry wokół oczu. Skóra w tym obszarze jest bardzo delikatna, a miejscamj jej grubość wynosi jedynie 0,3-0,5 mm. Dlatego tak ważna jest jej właściwa pielęgnacja.

Karboksyterapia pod oczy – co to jest?

Karboksyterapia pod oczy

Karboksyterapia pod oczy polega na podskórnej albo środskórnej iniekcji ograniczonych dawek dwutlenku węgla, za pomocą specjalistycznego urządzenia. Przez kilka minut w trakcie zabiegu odczuwalne jest rozpychanie skóry, jednak zabieg nie jest bolesny. W trakcie karboksyterapii pobudzone zostaje krążenie krwi, a na wzrost stężenia CO2 organizm reaguje wzmożoną aktywacją czynników wzrostu. Istniejące naczynka krwionośne rozszerzają się, a także tworzą się nowe. Dzięki wywołaniu kontrolowanego stanu zapalnego, dochodzi do stymulacji produkcji włókien kolagenowych i elastyny.

Karboksyterapia pod oczy – przebieg zabiegu

Karboksyterapia oczu wykonywana jest przy pomocy urządzenia, które wyposażone jest w igłę, dawkującą dwutlenek węgla pod skórę. Specjalna aparatura bada skórę oraz reguluje przepływ CO2. Kłucie skóry nie jest bolesne, jednak może powodować dyskomfort. Gaz bardzo szybko rozchodzi się w tkankach i tworzy liczne uwypuklenia oraz cienkie linie. Czas jednej sesji zabiegowiej wynosi około kilkanastu minut.

Przeczytaj więcej na temat zmarszczek pod oczami

Karboksyterapia pod oczy – wskazania

Karboksyterapia pod oczy to zabieg, który ma kilka wskazań:

 • cienie,
 • worki pod oczami,
 • obrzęk i spuchnięta skóra,
 • kurze łapki i zmarszczki wokoł oczu,
 • opadające powieki,
 • utrata jędrności skóry,
 • poszarzała i przesuszona skóra wokół oczu.

Ilość zabiegów karboksyterapii pod oczy uzależniona jest od wielu czynników, m.in. jaki problem ma zostać usunięty czy jaki tryb życia pacjent prowadzi. Zdarza się, że wystarczy wykonanie jednego zabiegu, jednak zwykle konieczne jest wykonanie kilku sesji w serii, w odpowiednich odstępach czasu

Izoze krem pod oczy

IZOZE EYEDOMOWY ZABIEG Z UŻYCIEM ODŻYWCZEGO KREMUKUP TERAZ

Karboksyterapia pod oczy – efekty

Karboksyterapia okolic oczu przynosi następujące rezultaty:

 • poprawa konturów oczu,
 • nawilżenie i rozjaśnianie skóry,
 • wygładzanie zmarszczek,
 • redukcja worków,
 • zniwelowanie cieni pod oczami,
 • poprawa mikrokrążenia,
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa,
 • zmniejszenie obrzęków pod oczami,
 • głęboka rewitalizacja skóry.

Karboksyterapia cienie pod oczami likwiduje w szybkim tempie pod warunkiem, że zostanie wykonana zgodnie z zaleceniami specjalisty, zazwyczaj jest to kilka zabiegów w serii. Karboksyterapia to zabieg, który wykonuje się w gabinetach medycyny estetycznej. Aby jednak trwale poprawić kondycję skóry wokół oczu, należy także codziennie używać kremów z naturalnym składem. Takie preparaty spotęgują efekty wykonywanych zabiegów pod oczami i wspomogą walkę ze zmarszczkam, workami i cieniami pod oczami.

Karboksyterapia pod oczy – skutki uboczne i powikłania

Karboksyterapia oczu wykonana poprawnie i po wykluczeniu przeciwskazań, jest zabiegiem bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji. W takim przypadku nie ma ryzyka powstania trwałych uszkodzeń skóry, czy wystąpienia reakcji alergicznej.

Do efektów ubocznych karboksyterapii można zaliczyć wybroczyny i siniaki oraz rumień, a także bolesność w miejscu wykonania iniekcji. Mogą także pojawić się powikłania w postaci stanów zapalnych, krwiaków, obrzęków czy infekcji. Występują one jednak bardzo rzadko

Karboksyterapia pod oczy to świetne rozwiązanie dla osób, które borykają się z niedoskonałościami w tych okolicach. Warto jednak wspomóc jej działanie poprzez pielegnację domową, bazującą na kosmetykach o naturalnym składzie.

Uwaga!

TERAZ na stronie izoze.pl na hasło rabat10 otrzymasz 10% rabatu na krem na zmarszczki pod oczami Izoze. Kliknij i sprawdź!


Bibliografia

1. Cho EA., Cho EH., Choi SJ., Park KH., Kim SY., Jeong YJ., Ku CS., Ha BJ., Jang, DI., Chae HJ., Screening of Anti wrinkle Resource from Herbal Medicinal Extracts and Stability Test of Its Cosmetic Products, 2011
2. Moriarty C.K., Zastosowanie toksyny botulinowej w zabiegach odmładzania skóry twarzy, 2004
3. Roenigk H.H.Jr., Treatment of the Aging Face, 1995
4. Dover J.S., Metody wypełniania tkanek miękkich stosowane w kosmetologii, 2005

1 głosów

Komentarze

Kup teraz
Izoze Eye

Zamów
129 zł
Cena standardowa:
179 zł

Najnowsze wpisy

Opinie o Izoze - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊